სანაპირო ზოლზე დამატებით უფასო საშხაპეები და გასახდელები განთავსდება
პროექტის აღწერა: ტურისტული სეზონისათვის პლაჟზე დამატებით 3 უფასო საშხაპე და 2 გასახდელი მოეწყობა. ზაფხულის პერიოდში აღნიშნული საშხაპე-გასახდელით სარგებლობა ნებისმიერ მსურველს უფასოდ შეეძლება.
პროექტის მიზანია: ადგილობრივი მოსახლეობისა და ტურისტების მოთხოვნების შესაბამისი კომფორტული პირობების შექმნა და მაქსიმალური ხელმისაწვდომობა საპლაჟო ინფრასტრუქტურის სერვისებით სარგებლობაზე.
პროექტის შესრულების განრიგი/ბიუჯეტი
სსიპ ბათუმის ბულვარმა აღნიშნულ პროექტზე ელექტრონული ტენდერი მიმდინარე წლის 15 თებერვალს გამოცხადდა. ამ ეტაპისათვის წარმოდგენილი დოკუმენტაციის შერჩევა -შეფასების პროცესი მიმდინარეობს.

Additional free showers and changing rooms will be located on the beach
Project description: 3 additional free showers and 2 changing rooms will be arranged on the beach for the tourist season. During the summer, anyone can use the mentioned shower-changing room free of charge.
The goal of the project is to create comfortable conditions for the needs of local residents and tourists and maximize access to beach infrastructure services.
Project implementation schedule/budget
On February 15 of the current year, the electronic tender for the said project was announced by the Batumi Boulevard LEPL. The Selection - evaluation process of the submitted documentation for this stage is underway.