ბათუმის ბულვარში მიმდინარე სარემონტო და სარეაბილიტაციო სამუშაოები
პროექტის აღწერა: პროექტის ფარგლებში, ბათუმის ბულვარის ტერიტორიაზე არსებულ ამორტიზებულ ინფრასტრუქტურას სრული განახლება/რეაბილიტაცია ჩაუტარდება. შესასრულებელი სამუსაოების ნუსხა მოიცავს ბულვარში არსებულ საბაღე სკამებს, სანაგვე ურნებს, სამღებრო სამუშაოებს, ფილების სარემონტო სამუშაოებს, სპორტული მოედნების რეაბილიტაციასა და ა.შ.
პროექტის შესრულების განრიგი: სარემონტო სამუშაოებზე ელექტრონული ტენდერი მიმდინარე წლის 29 იანვარს გამოცხადდა და 19 თებერვალს დასრულდა.
შესასრულებელი სამუშაოების განრიგი: 2019 წლის იანვარი - 25 დეკემბრი
ბიუჯეტი: ელექტრონულ ტენდერში გამარჯვებულია შპს. „ფელიქსი“ . ბულვარის ბიუჯეტიდან აღნიშნული სამუშაოებისათვის გათვალისწინებულია 128 999 - ლარი.

Repair and restoration work on Batumi Boulevard is ongoing
Project description: Within the framework of the project, the amortized infrastructure on the Batumi Boulevard area will be fully renovated/rehabilitated. The list of tasks to be performed includes garden benches in the boulevard, trash cans, painting works, tile repair works, rehabilitation of sports fie lds, etc.
Project implementation schedule: The electronic tender for repair works was announced on January 29 of this year and ended on February 19.
Schedule of work to be performed: January - December 25, 2019
Budget: "Felix" LLC is the winner in the electronic tender. . 128,999 GEL have been allocated from the Boulevard budget for these works.