ახალ ბულვარში საბავშვო კუთხე განახლდება
პროექტის აღწერა: ბათუმის ბულვარმა ბავშვთა გასართობი მოედანს სრული რეაბილიტაცია ჩაუტარდება. პროექტის ფარგლებში დაგეგმილია ბავშვთა ხის ატრაქციონების, კაუჩუკის საფარისა და ადაპტირებული სკამ-საქანელას მონტაჟი. სატენდერო პირობები ითვალისწინებს ბავშვთა კუთხის ეკოლოგიურად სუფთა ხის მასალით მოწყობას და პრეტედენტის მხრიდან უმაღლესი ხარისხის დამადასტურებელი შესაბამისი საერთაშორისო სერთიფიკატების წარმოდგენას.
პროექტის შესრულების განრიგი: აღნიშნულ პროექტზე ელექტრონული ტენდერი მიმდინარე წლის 20 მარტს გამოცხადდა. წინადადების მიღება 12 აპრილს დასრულდება, გამარჯვებულმა კომპანიამ ბავშვთა გასართობი სივრცის მოწყობა ხელშეკრულების გაფორმებიდან 60 დღეში უნდა დაასრულოს.

The children's corner on the new boulevard will be renovated
Project description: Batumi Boulevard will fully rehabilitate the children's playground. Installation of children's wooden attractions, rubber coating and adapted chair-swing is planned within the framework of the project.
The tender conditions provide for the arrangement of the children's corner with environmentally friendly wooden material and the presentation of relevant international certificates confirming the highest quality.
Project implementation schedule: The electronic tender for the mentioned project was announced on March 20 of this year. Acceptance of the proposal will end on April 12, the winning company must complete the arrangement of the children's entertainment space within 60 days from the signing of the contract.
Budget: 408,794 GEL is allocated from the Boulevard budget for the purchase of children's attractions.